ІНСТРУКЦІЯ ПО ВИКОРИСТАННЮ МОБІЛЬНОГО ЗАСТОСУНКУ XtraTV

Перша установка та авторизація

XtraTV (Android)

XtraTV (iOS)

 • Illustration

  Увійдіть у застосунок,вказавши свій логін та пароль від особистого кабінету.


 • Illustration

  «ТВ-канали»
  Перед вами загальний список телеканалів.— Зверніть увагу, що телеканали, які відмічені кошиком, не входять до вашої підписки і для їх перегляду потрібно замовити відповідний пакет.


 • Illustration

  Для початку перегляду, оберіть телеканал, який входить до Вашої основної підписки.
  — На екрані що відкрився ви зможете ознайомитись з програмою телеканалу, а також переглянути передачі у запису, вони відмічені червоним маркером.
  — Запис програм відбувається автоматично та зберігається протягом 7днів.


 • Illustration

  Для запуску прямої трансляції телеканалу натисніть кнопку плей, при перегляді можете поставити прямий ефір на паузу до 10 хвилин, натиснувши на іконку з відповідним позначенням.
  Натиснувши на три крапки у правому верхньому куті екрану, ви зможете:
  — Подивитись інформацію про цей телеканал;— Додати телеканал до списку обраних натиснувши «Додати в «Обране»», і вони з'являться у розділі «Обране»;—Також, при необхідності можете включити «Батьківський контроль» на цей телеканал.


 • Illustration

  Вкладка «Програми»
  — У цій вкладці можна переглядати передачі або фільми за вибраною програмою, де червоним маркером помічені програми у записі, зеленим, ті, що йдуть у прямому ефірі, а сірим, які будуть транслюватись у майбутньому.
  — Можна обрати програми за бажаним жанром, вибраний жанр за замовчуванням - «Програми і шоу», для зміни жанру натисніть на нього та зробіть свій вибір.


 • Illustration

  Розділ «Футбол»
  — Тут можна переглянути розклад футбольних матчів і прямі трансляції.


 • Illustration

  Розділ «Футбол»
  — Вам будуть доступні найкращі моменти матчів, які вже закінчилися, для цього вам потрібно обрати бажану гру, натиснувши на неї. Ви побачите записи оглядів та голів матчу, склади команд, та турнірну таблицю.


 • Illustration

  Розділ «Радіо».
  Ви зможете безкоштовно прослуховувати популярні радіостанції.


 • Illustration

  В розділі - «Налаштування», ви зможете:
  Дізнатися номер свого договору та термін дії вашого тарифного плану;— Ознайомитись з переліком пристроїв, які підключені до вашого облікового запису, при необхідності, відв'язати їх (android), та, за бажанням, змінити мову застосунку;— Керувати послугою «Батьківський контроль», за замовчуванням пароль «0000»;— Та переглянути інформацію про Компанію.