ЗУСТРІЧАЙТЕ!
САМ - модуль XTRA TV!
Ідеальне рішення для перегляду супутникового телебачення XTRA TV
Всього за 899 грн!
Компактність і зручність
у використанні
Відсутність зовнішніх приймальних пристроїв і додаткових проводів. Один пульт дистанційного керування.
САМ -модуль Xtra TV підтримує без-карткову систему кодування каналів Verimatrix.
Простота установки
та підтримка Verimatrix
Встановити САМ-модуль «XtraTV» - просто. Для цього досить ознайомитися з інструкцією до вашого телевізору.
САМ модуль повністю готовий до кодування телеканалів медіагруп
Естетичність і доступна ціна

Технологічність і компактність обладнання додають естетики в зовнішній вигляд. Модуль встановлюється в роз'єм, розташований, як правило, на бічній або задній панелі телевізора.

Важливо!
- Працює в CI + слотах DVB-S2 приймачів з підключеною антеною орієнтованої на супутники: ASTRA (SIRIUS) 4A (4.9 ° E), EUTELSAT 9B (9.0 ° E)
- При використанні САМ модуля, всі канали, включаючи телеканали Xtra TV, потрібно сканувати, згідно параметрів прийому каналів
- Налаштування телеканалів і підключення САМ модуля користувачі проводять самостійно відповідно до інструкції до телевізора
- На телевізорі відсутня можливость вести BISS ключ на канал вручну, в зв'язку з цим телеканали в BISS кодуванні, відкриватися не будуть.

Звоните нам ежедневно с 8:00 до 23:00
email: info@xtra.tv
(093, 067, 050) 759-5-759
или 759 с мобильного*

Стоимость звонка на данные номера – согласно тарифам вашего оператора связи

* Ниже приведенная информация касается исключительно правил использования короткого номера 759 в соответствии с установленными GSM-операторами Украины правилами:
Стоимость звонка на номер 759 для абонентов мобильной связи Украины составляет: Минута разговора – 0,00 грн, соединение - 2,00 грн. Все цены указаны с учетом НДС. Дополнительно взимается сбор в Пенсионный фонд в размере 7,5% от стоимости услуги. Услуга доступна для всех совершеннолетних абонентов национальных GSM-операторов. Услугу информационной поддержки по короткому номеру предоставляет ООО "Диджитал Скринз" 01033 г. Киев, Антоновича,40. Вопросы по работе короткого номера: (044)591-19-08, с 09-00 до 18-00. Пн-Пт.
© Xtra TV, ООО «Диджитал Скринз»