Обладнання

Illustration

Супутникова антена та конвертор

Для прийому сигналу з супутника вам необхідно мати обладнання для прийому супутникового сигналу: антену з встановленим LNB (конвертор), перемикач DiSEqC, супутниковий ресивер і коректну кабельну розводку.
Рекомендації до встановлення супутникової антени:— для прийому в Україні рекомендується встановити антену діаметром не менше 0,85м— антена повинна бути зорієнтована в південно-західному напрямку і налаштована на супутники: HOTBIRD 13.0E, ASTRA 4A (4.9° E)— при встановленні антени слід звернути увагу на те, щоб у неї на шляху не було додаткових перешкод: будівель, дерев і т.п.,що може послабити сигнал або зробити його прийом неможливим.
Встановлення та налаштування антени рекомендуємо довірити кваліфікованим спеціалістам, які виконають роботи професійно

Illustration

Супутниковий ресивер

Для всіх типів телевізорів - Супутниковий HD приймач XTRA TV BOX:
- Доступ до головних національних телеканалів України- Прийом та декодування телепрограм у високій (HD) та стандартній (SD) якості- Підтримка декодування відео формату H.264, H.265 (HEVC)- Багатомовне меню приймача: українська, російська та англійска- Підтримка Електронного Програмного Гіда (EPG) з можливістю перегляду програми передач на 7 днів- Підтримка списків Улюблених теле- та радіо- програм- Підтримка телетексту, багатомовних субтитрів- Створення нагадування про перегляд, запис телепрограм- Отримання повідомлень від оператора- Запис телепрограм, відкладений перегляд (TimeShift), відтворення мультимедіа файлів- Оновлення програмного забезпечення (ПЗ) приймача через супутникТа багато інших корисних функцій для комфортного користування та перегляду каналів.

Illustration

Або модуль умовного доступу

Ваш телевізор підтримує стандарт цифрового мовлення DVB-S / DVB-S2 і обладнаний роз'ємом CI +?Тоді Вам достатньо купити модуль умовного доступу для того, щоб дивитися супутниковетелебачення від XTRA TV.
САМ Модуль XTRA TV дозволяє декодувати сигнал супутникового телебачення в кодуванні Verimatrix. Використання CAM-модуля для підключення до платного ТБ, усуває необхідність наявності безлічі пультів - досить одного, телевізійного.
Основні характеристики:
- Робота в CI + слотах DVB-S2 приймачів- Відкриття телеканалів Xtra TV закритих без-картковою системою умовного доступу Verimatrix- Багатомовний інтерфейс: англійська, російська, українська, шведський- Батьківський контроль: вікове обмеження на телеканалах «дорослого» контенту і установка пароля на каналах- Підтримка повідомлень на екран телевізора або в «пошту» від оператора.
Замовити САМ модуль Neotion