САМ - модуль XTRA TV!

Ідеальне рішення для перегляду супутникового телебачення XTRA TV

Illustration

Всього 410 грн! замість 820 грн!

Компактність і зручність

Відсутність зовнішніх приймальних пристроїв і додаткових проводів. Один пульт дистанційного керування.САМ -модуль Xtra TV підтримує без-карткову систему кодування каналів Verimatrix.

Простота установки

Встановити САМ-модуль «XtraTV» - просто. Для цього досить ознайомитися з інструкцією до вашого телевізору.САМ модуль повністю готовий до кодування телеканалів медіагруп

Естетичність і доступна ціна

Технологічність і компактність обладнання додають естетики в зовнішній вигляд. Модуль встановлюється в роз'єм, розташований, як правило, на бічній або задній панелі телевізора.

Важливо!- Працює в CI + слотах DVB-S2 приймачів з підключеною антеною орієнтованої на супутники: ASTRA (SIRIUS) 4A (4.9 ° E), EUTELSAT 9B (9.0 ° E)- При використанні САМ модуля, всі канали, включаючи телеканали Xtra TV, потрібно сканувати, згідно параметрів прийому каналів- Налаштування телеканалів і підключення САМ модуля користувачі проводять самостійно відповідно до інструкції до телевізора- На телевізорі відсутня можливость вести BISS ключ на канал вручну, в зв'язку з цим телеканали в BISS кодуванні, відкриватися не будуть.