Зустрічай,новий, сучасний САМ модуль XtraTVз операторським профайлом

Illustration
Illustration

ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СУПУТНИКОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ XTRA TV!

Illustration

Модуль встановлюється в роз'єм, розташований, як правило, на бічній або задній панелі телевізора.

Про пристрій:САМ-модуль XTRA TV з операторським профайлом призначений для встановлення в телевізори з вбудованими ТВ-тюнерами DVB-S2 і обладнаними роз'ємом CI + версії 1.3 та вище.
Зручність:— САМ-модуль автоматично побудує список каналів XTRA TV та дозволить декодувати сигнал супутникового телебачення в кодуванні Verimatrix.— При використанні САМ модуля Вам не потрібно сканувати вручну всі телеканали Xtra TV.— Використання CAM-модуля для підключення до платного ТБ, усуває необхідність наявності безлічі пультів - досить одного, телевізійного.
Підключення:1. Вам достатньо придбати САМ-модуль XTRA TVз операторським профайлом2. Встановити його в телевізор3. Насолоджуватись переглядом супутникового телебачення від XTRA TV.

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ І КОМПАКТНІСТЬ ОБЛАДНАННЯ ДОДАЮТЬ ЕСТЕТИКИВ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Основні характеристики— Робота в CI + слотах телевізорів з DVB-S2 тюнерами*
— Відкриття телеканалів Xtra TV закритих без-картковою системою умовного доступу Verimatrix
— Відкриття каналів в BISS кодуванні, які входять до XTRA TV.
— Багатомовний інтерфейс: англійська, російська, українська та ін.
— Батьківський контроль: вікове обмеження на телеканалах «дорослого» контенту.
— Підтримка повідомлень на екран телевізора або в «пошту» від оператора

  • Illustration

    Автоматична побудова списку каналів XTRA TV

  • Illustration

    Відсутність зовнішніх приймальних пристроїв і додаткових проводів.

Illustration


Важливо знати:- Працює в CI + слотах телевізорів з DVB-S2 тюнерами з підключеною антеною орієнтованою на супутники ASTRA 4A (4.9 ° E) або EUTELSAT 9B (9.0 ° E)- Якщо у вас прийом з супутника ASTRA 4A (4.9 ° E), то САМ-модуль автоматично побудує список каналів для прийому з 3-х супутників: ASTRA 4A (4.9 ° E), Amos 3/7 (4.0W) та Hot Bird B/C/E (13.0E).- В меню САМ-модуля є можливість примусового вибору для побудови операторського списку каналів з 3-х або 4-х супутників.- В телевізорах торговельної марки Samsung зазвичай є можливість переключення між операторським списком телеканалів та каналами, які були або можуть бути проскановані в ручному режимі.- Для коректної роботи САМ-модуля з операторським профайлом в телевізорах торговельної марки LG на телевізорі не повинно бути попередньо просканованих каналів. Якщо такі канали вже є, то необхідно скинути налаштування телевізора до заводських, а потім встановити CAM-модуль для його ініціалізації і побудови операторського списку телеканалів.- В телевізорах торговельної марки Philips при побудові операторського списку каналів всі попередньо проскановані телеканали будуть автоматично видалені.- В телевізорах торговельної марки Sony, а також телевізорах інших торговельних марок робота САМ-модуля з функцією операторського профайла може не підтримуватися. Для цих телевізорів ми пропонуємо придбати звичайний САМ модуль- Робота САМ-модуля з операторським профайлом може не підтримуватися в звичайних супутникових приймачах.

Інструкція з налаштуваня на прикладі телевізора LG

Illustration

Інструкція з налаштуваня на прикладі телевізора Samsung

Illustration

Інструкція з налаштування на прикладі телевізора Samsung (2019р. і пізніше)

Illustration