Інструкція з використання САМ-модуля Xtra TV CI+ виробництва Strong (С-Kur) на прикладі телевізора Strong SRT 43FC5433 (без попереднього скидання телевізора до заводських налаштувань

ВАЖЛИВО!1. Під час Першого налаштування телевізора рекомендуємо обрати країну «Україна». В такому випадку буде встановлено наступні LNB порти DiSEqC:Astra 4A (4.9E) – 1,Amos 3/7 (4.0W) – 2,Hotbird 13B (13.0E) – 3,Eutelsat 9A (9.0E) – 4.За потреби, відкоригуйте налаштування згідно з реальним підключенням супутникової антени.
2. Перед встановленням САМ-модуля в СІ+ слот телевізора (надалі: ТВ) необхідно обов`язково просканувати вручну хоча б один супутниковий транспондер, наприклад, Astra 4A (4.8E), 12245V, 30000 (якщо це не було зроблено попередньо):- Оберіть вхід «DVB-S» натисканням кнопки пульта- На сторінці Налаштувань та пошуку каналів оберіть (позначте галочками) супутник Ku_Astra 4A 4.8E, транспондер 12245 V 30000- Натисніть Синю кнопку пульта для пошуку, а після його завершення перейдіть до перегляду каналів.

Установка операторського списку каналів Xtra TV(OP – Operator Profile)

 • Illustration

  1. Запустіть додаток «Прямий ефір» або виберіть вхід DVB-Sта встановіть САМ-модуль в СІ+ слот, що розташований на бічній панелі ТВ.
  2. Дочекайтеся закінчення аутентифікації модуля та автоматичного пошуку каналів Xtra TV.Будь ласка не вимикайте ТВ та не виймайте модуль доступу до завершення!


 • Illustration

  Після того як список каналів буде встановлено, натисніть кнопку ОК на пульті ТВ.


 • Illustration

  Для того аби ознайомитись зі списком каналів натисніть кнопку LIST.


 • Illustration

  Для того, щоб перейти до операторського списку каналів (ОР), знаходячись у списку просканованих вручну каналів, натисніть стрілку праворуч (▷) на пульті вашого телевізора


 • Illustration

  Аби повернутись до списку просканованих вручну каналів, знаходячись у списку каналів оператора Xtra TV, натисніть стрілку ліворуч (◁) на пульті вашого телевізору


Доступ до Меню САМ-модуля

 • Illustration

  При перегляді телеканалу натисніть кнопку "ОК" на пульті від телевізора та стрілку вниз (▽) аби перейти до меню Параметри ТБ


 • Illustration

  В розділі "Параметри ТБ" натисніть стрілку праворуч (▷)декілька разів та ввійдіть в "Параметри каналу" натиснувши кнопку "ОК" на пульті від телевізора.


 • Illustration

  У Параметрах каналу опустіться до пункту Загальний інтерфейс натиснувши стрілку донизу (▽) та увійдіть до нього натиснувши кнопку "ОК"


 • Illustration

  Натисніть кнопку "ОК" на пункті "Verimatrix C-Kur TV"


 • Illustration

  Меню САМ-модуля:Verimatrix – подивитися технічну інформацію про ньогоНалаштування – встановити мову меню модуля (українська – за замовчуванням, російська, англійська, інші)Установки – обрати режим установки операторського списку каналів, скинути САМ-модуль до заводських налаштувань, перезавантажити модуль доступуІнформація – подивитися версію ПЗ модуля, серійний номер та інше


ВАЖЛИВО!У разі виникнення складнощів в роботі САМ-модуля рекомендуємо:
- у режимі перегляду каналів вийміть та встановіть модуль доступу в СІ+ слот ТВ або перезавантажте телевізор (вимкнути/увімкнути живлення) – це вирішить більшість проблем.
- Якщо перезавантаження САМ-модуля або ТВ не допомогло – відновіть заводські налаштування САМ за допомогою Меню САМ-модуля.
Увага! Скидання САМ-модуля до Заводських налаштувань на цій моделі телевізора Strong триває близько 2-3 хвилин і обов'язково необхідно зачекати поки модуль за цей час перезавантажиться та знову встановить операторський список каналів.