Інструкція з використання САМ-модуля Xtra TV CI + виробника Strong (С-Kur) на прикладі телевізора Samsung J5100 (без попереднього скидання телевізора до заводських налаштувань)

ВАЖЛИВО!Налаштування і порти LNB в меню телевізора повинні відповідати дійсній конфігурації підключеної супутникової антени.Якщо у вас телевізор Samsung J5100 має підключення до супутникової антени, яка приймає сигнал з супутників ASTRA 4A (4.9 ° E) і / або EUTELSAT 9B (9.0 ° E), для коректної роботи модуля Xtra TV виробництва Strong (далі : модуль), необхідно спочатку встановити модуль в СI слот.Text element

 • Illustration

  Після встановлення модуля виконується аутентифікація модуля


 • Illustration

  Після завершення аутентифікації підтвердіть побудову списку каналів за допомогою профілю оператора, для цього натисніть кнопку Enter на пульті від телевізора.


 • Illustration

  Далі очікуємо, поки завершиться процес пошуку каналів.

  Якщо процес установки списку каналів відбувається більше 5 хвилин або завершився невдало, витягніть модуль умовного доступу і встановіть його назад, після чого повторіть пункти 1 і 2.

 • Illustration

  За допомогою кнопки "Enter" підтвердіть встановлений список телеканалів


 • Illustration

  Щоб ознайомитися зі списком каналів, необхідно натиснути кнопку CH. LIST (Channel list) на пульті від телевізора.


 • Illustration

  Щоб перейти до списку раніше просканованих каналів потрібно натиснути стрілку вправо і зі списку обрати пункт «Антена» і замість «Xtra TV» обрати «Супутник», після чого натиснути "Enter". При необхідності, Ви також можете просканувати телеканали вручну

  Для повернення до списку каналів Xtra TV натисніть кнопку CH. LIST (Channel list), після чого натисніть стрілку вправо і зі списку виберіть пункт «Антена», замість «Супутник» виберіть «Xtra TV» і натисніть Enter.