Інструкція з використання САМ-модуля Xtra TV CI + виробника Strong (С-Kur) на прикладі телевізора LG 32LK615BPLb (з попередніми скиданням в заводські установки)

ВАЖЛИВО!Якщо у вас телевізор LG 32LK615BPLb, для коректної роботи модуля Xtra TV виробництва Strong, рекомендується спочатку зробити скидання телевізора до заводських налаштувань.При скиданні до заводських налаштувань, всі раніше проскановані канали будуть видалені, а налаштування телевізора будуть скинуті до значень за замовчуванням. Після ручне сканування може бути недоступно.

 • Illustration

  На пульті дистанційного керування натисніть кнопку «Налаштування» (зображення у вигляді шестерні), праворуч серед з'явившихся іконок виберіть пункт «Всі налаштування» і натисніть ОК.


 • Illustration

  Використовуючи пульт дистанційного керування, перейдіть в розділ «Загальні», натисніть кнопку вправо, і кнопкою вниз спустіться до пункту «Скидання до заводських налаштувань». Підтвердіть скидання, натиснувши ОК


 • Illustration

  Після перезавантаження телевізора, натисніть кнопку ОК на пульті від телевізора.У вікні, яке відкрилося, виберіть мову меню, країну, часовий пояс і натисніть кнопку "ОК" для переходу до наступного екрану.

  Важливо! Якщо обрана мова - «український», телевізор автоматично визначить країну Україна, якщо Ви вибрали мову «Русский», необхідно в пункті «Країна» вибрати Україна.

 • Illustration

  Виберіть режим перегляду «Вдома» і натисніть "ОК".


 • Illustration

  Якщо Ваш телевізор підключений до мережі інтернет, на наступному екрані вкажіть Ваш тип підключення.

  Якщо телевізор не підключений до мережі Інтернет, даний пункт можна пропустити, для цього необхідно натиснути кнопку вгору, щоб список зник, потім натиснути вниз і натиснути ОК, коли з'явиться напис «пропустити цей крок».

 • Illustration

  На екрані "Приготуйтеся до перегляду", натисніть кнопку "ОК" для переходу до налаштувань телеканалів


 • Illustration

  За допомогою пульта дистанційного керування і кнопки "ОК", зніміть галочку з пункту «Антена» і встановіть її на пункті «Супутник». Виберіть «Далі» і натисніть "ОК".


 • Illustration

  Виберіть пункт «Інші оператори», опустіться на пункт «Далі» і натисніть ОК.


 • Illustration

  На екрані перевірки налаштувань супутника, виберіть пункт «Зміна налаштувань» і натисніть ОК.


 • Illustration

  Натисніть "ОК" на "Супутник #1", який необхідно змінити.Далі за допомогою пульта дистанційного керування і кнопки "ОК" з випадаючого списку супутників оберіть SES ASTRA 5.0E і виставте потрібні параметри:— Частота LNB: 9750/10600— Живлення LNB: включено (повзунок вправо).— DiSEqC: натискаємо ОК і виставляємо порт перемикачаDiSEqC, згідно конфігурації Вашої супутникової антени


 • Illustration

  Після виставлення всіх налаштувань телевізор покаже рівень і якість сигналу, перейдійть на пункт "Зроблено" і натисніть ОК.


 • Illustration

  У наступному вікні перейдіть на пункт «Додати супутник». Для цього натисніть кнопку вгору, і кнопкою вправо перейдіть на іконку у вигляді "+" і натисніть "ОК".


 • Illustration

  У списку оберіть наступний супутник, необхідний для прийому каналів Xtra TV. Натисніть на ньому ОК.


 • Illustration

  Коли супутник буде доданий, натисніть на ньому ОК і пройдіть налаштування доданого супутника по аналогії з п.10:Частота LNB: 9750/10600Живлення LNB: включено (повзунок вправо)DiSEqC: натисніть ОК і виставте порт перемикача DiSEqC, згідно конфігурації вашої антени.Повторіть ці дії для всіх супутників, які у вас є.

  Важливо! Обов'язково звіряйте, щоб Частота LNB була 9750/10600, а живлення LNB було включено.

 • Illustration

  Після того як всі супутники налаштовані, поверніться в попереднє меню. Для цього за допомогою пульта дистанційного керування і стрілки вгору, підніміться на іконку «Back» і натисніть ОК


 • Illustration

  На наступному екрані виберіть "Далі" і натисніть "ОК"


 • Illustration

  У новому вікні телевізор запропонує вибрати, які з раніше встановлених супутників будуть відскановані і в якому режимі.

  Ми не будемо використовувати автопошук для коректної роботи модуля доступу Xtra TV CAM CI +, тому, щоб пропустити цей пункт, натискайте на кнопку вгору поки не підсвітиться іконка у вигляді "Х" і натисніть "ОК".

 • Illustration

  Встановіть САМ модуль в телевізор і на пульті дистанційного керування натисніть кнопку «Налаштування» (зображення у вигляді шестерні), виберіть пункт «Всі налаштування». (див.пункт 1)Далі виберіть розділ «Канали», за допомогою стрілки "вправо" і "вниз" в списку виберіть пункт "Зберегти профіль оператора САМ", натисніть "ОК", а після кнопку Exit.


 • Illustration

  Вийміть САМ модуль і заново його встановіть. Ваш телевізор визначить, що модуль встановлений і розпочнеться процес ініціалізації (аутентифікації) модуля.Будь ласка, чекайте закінчення процесу не перериваючи його. Після завершення телевізор запропонує почати пошук каналів відповідно до профілю модуля. Вибираємо «Так» і натискаємо ОК.

  Важливо! На цьому етапі необхідно чекати закінчення процесу, нічого не натискати і не вимикати ТВ.

 • Illustration

  Щоб ознайомитися зі списком доступних телеканалів необхідно натиснути кнопку LIST на пульті від ТБ. Список каналів відображається в тому порядку, в якому веде мовлення Xtra TV.