Інструкція з використання САМ-модуля Xtra TV CI + виробника Strong (С-Kur) на прикладі телевізора Samsung J5100 (без попереднього скидання телевізора до заводських налаштувань)

ВАЖЛИВО!
Налаштування і порти LNB в меню телевізора повинні відповідати дійсній конфігурації підключеної супутникової антени.
Якщо у вас телевізор Samsung J5100 має підключення до супутникової антени, яка приймає сигнал з супутників ASTRA 4A (4.9 ° E) і / або EUTELSAT 9B (9.0 ° E), для коректної роботи модуля Xtra TV виробництва Strong (далі : модуль), необхідно спочатку встановити модуль в СI слот.

1
Після встановлення модуля виконується аутентифікація модуля


2
Після завершення аутентифікації підтвердіть побудову списку каналів за допомогою профілю оператора, для цього натисніть кнопку Enter на пульті від телевізора.


3
Далі очікуємо, поки завершиться процес пошуку каналів.
Якщо процес установки списку каналів відбувається більше 5 хвилин або завершився невдало, витягніть модуль умовного доступу і встановіть його назад, після чого повторіть пункти 1 і 2.
4
За допомогою кнопки "Enter" підтвердіть встановлений список телеканалів


5
Щоб ознайомитися зі списком каналів, необхідно натиснути кнопку CH. LIST (Channel list) на пульті від телевізора.


6
Щоб перейти до списку раніше просканованих каналів потрібно натиснути стрілку вправо і зі списку обрати пункт «Антена» і замість «Xtra TV» обрати «Супутник», після чого натиснути "Enter". При необхідності, Ви також можете просканувати телеканали вручну

Для повернення до списку каналів Xtra TV натисніть кнопку CH. LIST (Channel list), після чого натисніть стрілку вправо і зі списку виберіть пункт «Антена», замість «Супутник» виберіть «Xtra TV» і натисніть Enter.

Звоните нам ежедневно с 8:00 до 23:00
email: info@xtra.tv
+38 (067) 759 57 59
+38 (050) 759 57 59
+38 (093) 759 57 59
Стоимость звонка на данные номера – согласно тарифам вашего оператора связи

© Xtra TV