Акції для нових клієнтів

Illustration

НАСТАВ ЧАС ТВ ЗМІН!

Досить вишукувати на супутнику заміну улюбленим українським каналам, або задовольнятися лише 32 каналами. Родина Xtra TV чекає на тебе!
Підключай 80 популярних каналів в пакеті Національний від Xtra TV лише за 32 грн/міс замість 32 каналів.Все просто: сплачуй 550 грн → отримуй Xtra TV BOX → доплачуй усього 32 грн/міс протягом 7 місяців з моменту підключення.
Розширюй своє бачення просто зараз (деталі)

Illustration

ФУТБОЛЬНИЙ РІК РАЗОМ XTRA TV

Футбол - більше, ніж гра! Будь в грі з XtraTV цілий рік! Ми підготували спеціальну пропозицію для справжніх фанатів гри номер 1 - Xtra TV Box + підписка на 1 рік на пакет «Футбол» всього за 1200 грн. (правила акції)Дізнатися деталі акції, а також оформити замовлення прямо зараз можна тут.

Illustration

Спеціальна пропозиція – САМ модуль Ckur за 480 грн

Майбутнє вже тут! Xtra TV розпочинає продаж високотехнологічних САМ-модулів з операторським профайлом. Нові модулі вперше представлені на українському ринку та забезпечують ще більшу зручність та комфорт перегляду:
- Автоматична побудова списку каналів XTRA TV;- Відсутність додаткових пристроїв і проводів:- Єдиний пульт дистанційного керування;- Батьківський контроль, що убезпечить дітей від небажаного контенту;- Багатомовний інтерфейс: українська, англійська, російська та ін.;- Можливість отримувати анонси та важливі технічні повідомлення одразу на екран телевізора.
Скористайтесь можливістю придбати новинку зі знижкою 50% – замовляйте новий САМ-модуль за 480 грн замість 960 грн лише до 31 грудня 2022 року! (правила акції)
Ознайомитись з детальними технічними характеристиками нових САМ-модулів, переглянути інструкції з активації та залишити заявку на придбання можливо за посиланням.

Illustration

Спеціальна пропозиція – САМ модуль за 410 грн

З 23 листопада ми розпочинаємо розпродаж існуючих САМ-модулів Neotion за найнижчою ціною. Скористайтесь можливістю забезпечити свій запас фільмів, серіалів, шоу та спортивних трансляції на довгі осінньо-зимові вечори разом з САМ-модулем Xtra TV лише за 410 гривень замість 820!
Акційна пропозиція на САМ-модулі Neotion доступна для існуючих і нових користувачів Xtra TV з 23 листопада 2020 року. Поспішайте оформити замовлення – кількість обмежена!
З детальними умовами спеціальної пропозиції можна ознайомитись за посиланням.

Акції для діючих клієнтів

Illustration

ПРИВЕДИ ДРУГА

Залишайте контакти друга, який бажає долучитися до XtraTV. У разі успішного придбання та активації Xtra TV Box вашим Другом - ви та ваш Друг гарантовано отримаєте по 100 грн на баланс XtraTV!Дізнатися деталі акції, а також оформити замовлення прямо зараз можна тут.