РЕКОМЕНДОВАНІ РЕСИВЕРИ


Супутниковий ресивер Amiko
Компактний супутниковий Full HD ресивер Amiko Impulse SAT для прийому трансляцій стандартів DVB-S / S2 зі стисненням MPEG2 / MPEG4. Невеликі габарити (150x110x35 мм) і вага (1,2 кг) ресивера, спеціальне кріплення на нижній панелі і виносний подовжувач ІК-порту дозволять встановити Amiko Impulse SAT на тильній стороні телевізора або зробити приховану установку в будь-якому іншому місці.

Impulse SAT працює на двоядерному процесорі 594 MHz, оснащений 8 Мб флеш пам'яттю і 128Мб ОЗУ. Це перш за все позначається на більш «спритній» роботі ресивера, швидкому перемиканні каналів. Ресивер обладнаний 2-ма USB роз'ємами. Використовувати їх можна як для запису прийнятих телепрограм і функції Timeshift, так і для повноцінного розкриття мультимедійних можливостей.

Вбудований картоприймач кодування Conax дозволить отримати доступ до каналів Xtra TV.
Супутниковий ресивер Alternativa
U2C A1 A1ternativa виконаний на сучасному процесорі Ali 3510e, ресурсів якого з запасом вистачає для стабільного прийому супутникового сигналу стандартної і високої чіткості (HDTV).

Вбудований універсальний картоприймач відмінно працює з картами Xtra TV. Супутниковий ресивер U2C A1ternativa виконаний в компактному пластиковому корпусі, верхня і нижня панель якого перфорована отворами для вентиляції. Крім того, на нижній панелі є роз'єми для кріплення ресивера на вертикальній площині.

Для підключення до телевізора передбачені 2 виходи: цифровий HDMI вихід для сучасних телевізорів; аналоговий AV вихід для телевізорів минулих років
Супутниковий ресивер 55X HD Plus
Якісний ресивер 55X HD Plus в металевому корпусі - призначений для прийому супутникових каналів в HD якості. Сучасне апаратне забезпечення дозволить вам отримати HD якість зображення, стабільність і швидкість роботи за ціною звичайного SD приймача при широких функціональних можливостях. Ресивер оснащений LED дисплеєм і кнопками управління на передній панелі.

Цифровий вихід відео HDMI 1.3 дозволяє підключитися шнуром HDMI-HDMI до сучасних телевізорів і отримати на екрані дійсно цифрову якість зображення.

Мультимедійні можливості нового процесора Sunplus 1506G забезпечують роботу мультиформатного медіаплеєра, що здійснює програвання відео всіх основних форматів.