ОБЛАДНАННЯ


Картка умовного доступу Xtra TV
З метою запобігання несанкціонованого доступу до каналів Xtra TV, сигнали телеканалів будуть передаватися в закодованому вигляді. Для перегляду телеканалів у пакетах Xtra TV можна користуватися карткою доступу із вбудованим мікропроцесором (чіпом).

Кожна картка доступу містить унікальну інформацію, необхідну для дешифрування сигналу пакетів телеканалів Xtra TV, та має унікальний ідентифікаційний номер.

Карта доступу не може бути використана для прийому сигналу інших операторів так само, як смарт-карти інших операторів не можуть використовуватися для дешифрування кодованого сигналу каналів пропозиції Xtra TV. Карта доступу Xtra TV не перешкоджає перегляду вільно–розповсюджуваних каналів.

Придбати карту умовного доступу можна
на сайті або у дилерів (установників) Xtra TV.

Будь ласка, заповніть анкету реєстрації щоб отримати карту умовного доступу Xtra TV.

Оформити замовлення

Супутникова антена
та конвертор
Для прийому сигналу з супутника вам необхідно мати обладнання для прийому супутникового сигналу: антену з встановленим LNB (конвертор), перемикач DiSEqC, супутниковий ресивер і коректну кабельну розводку.

Рекомендації до встановлення супутникової антени:
— для прийому в Україні рекомендується встановити антену діаметром не менше 0,85м
— антена повинна бути зорієнтована в південно-західному напрямку і налаштована на супутники: АМОS 2/3 (4.0 ° W), ASTRA (SIRIUS) 4A (4.9 ° E), HOT BIRD B / C / E (13.0 ° E), EUTELSAT 9B (9.0 ° E)
— при встановленні антени слід звернути увагу на те, щоб у неї на шляху не було додаткових перешкод: будівель, дерев і т.п.,
що може послабити сигнал або зробити його прийом неможливим.

Встановлення та налаштування антени рекомендуємо довірити кваліфікованим спеціалістам, які виконають роботи професійно

Замовити установку

Супутникові ресивери

Для перегляду телеканалів послуги XTRA TV необхідний супутниковий ресивер з підтримкою стандартів DVB-S / S2, MPEG2 / MPEG4, SD / HD із вбудованим картоприймачем САS Conax (це зазначено в інструкції з експлуатації приймача) або ресивер зі слотом Common Interface (CI) і встановленим САМ-модулем Conax.

Зверніть увагу:
— Для коректної роботи картки умовного доступу XTRA TV необхідно, щоб у ресивері було встановлено сумісне програмне забезпечення.
— З карткою доступу XTRA TV сумісні певні моделі САМ-модулів. Додаткову інформацію ви можете отримати у оператора контакт-центру.
— Щоб уникнути можливого блокування карти доступу XTRA TV, ресивери, що містять два незалежних тюнера, повинні працювати тільки в режимі перегляду одного каналу. Без здійснення паралельного запису та одночасного перегляду двох каналів з використанням функції PiP.

Детальніше