АКЦІЇ XTRA TV


2 МІСЯЦІ ФУТБОЛУ І КІНО ПРИ КУПІВЛІ КАРТИ XTRA TV

Замовте карту доступу до телеканалів супутникового провайдера Xtra TV і отримаєте 2 місяці вільного доступу до тарифних пакетів Футбол, Кіноі Xtra New. Дивіться телеканали Футбол 1/2, FOX, Sony Sci-Fi, Sony Entertainment Television, Sony Turbo, TV 1000, TV 1000 Action, TV 1000 Comedy та інші на своєму телевізорі і в мобільному додатку Xtra TV - на смартфоні і планшеті. Дізнатися деталі акції, а також оформити замовлення карти прямо зараз можна тут.

ЗАВАНТАЖУЙТЕ ДОДАТОК XTRA TV - ДИВІТЬСЯ ФУТБОЛ

Шановні абоненти, з 31 , березня по 31 травня Xtra TV проведе розіграш серед користувачів мобільного додатка. Щоп'ятниці, за допомогою сервісу random.org, буде визначатися один переможець, який отримає вільний доступ до перегляду тарифного пакета «Футбол» на 30 днів.

Приєднуйтесь до розіграшу! Завантажуйте безкоштовний додаток Xtra TV на свій смартфон або планшет. Дивіться телеканали вашого тарифного пакета де б ви не були,
з функціями паузи і записи прямого ефіру. І скористайтеся шансом отримати 30 днів перегляду прямих футбольних трансляцій найцікавіших футбольних турнірів !